Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský lesopark má bohatou historii. Přímo navazuje na Proboštovský rybník a je oblíbeným místem pro aktivní i pasivní odpočinek.
Takřka celé pondělí se pracovníci technického útvaru obce, ale i další zainteresovaní věnovali kácení, transportu a ukotvení obecního vánočního stromu.
Vážení občané, přátelé, příznivci kultury, vzhledem k velmi nepříznivé pandemické situaci a nově vydaným vládním opatřením není v silách obce za těchto podmínek uspořádat plánované kulturní akce do konce letošního roku.
Po téměř čtvrt století se v sobotu 6. listopadu konal výlov Proboštovského rybníku.
Sobotní odpoledne v Proboštově proběhlo v duchu tradičních podzimních aktivit.
Den D nejen pro rybáře nastane v sobotu 6. listopadu ráno. Od rána bude probíhat dloouho očekávaný výlov Proboštovského rybníka
Svoz nebezpečného odpadu se uskuteční v sobotu 13. 11. 2021, svoz velkoobjemového odpadu proběhne v sobotu 20. 11. 2021.