Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Aktuality

Proboštov
08.04.2020

Podatelna Obecního úřadu bude pro veřejnost otevřená v pondělí a ve středu po celý den

S účinností od středy 8. dubna do odvolání bude podatelna Obecního úřadu Proboštov pro veřejnost otevřena takto: Pondělí a středa 8.00 - 12.00; 13.00 - 17.00.

 
Zdeněk Lukesle, autor: Roman Nešetřil
06.04.2020

Místo živých akcí nás čekají online pohádky na dobrou noc a velikonoční program

Vzhledem k opatřením vedoucím k omezení šíření koronaviru COVID 19, není možné pořádat veřejné akce včetně kulturních. Vedení obce Proboštov proto ruší všechny plánované akce prvního pololetí roku 2020. Jako malou náhradu jsme pro vás ve spolupráci s moderátorem a bavičem Zdeňkem Lukeslem připravili pro tento týden virutální programy určené pro občany Proboštova a Přítkova.

 
Základní škola Proboštov, autor: Roman Nešetřil
02.04.2020

Začíná zápis do první třídy. Letos bez účasti budoucích prvňáčků

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat v dubnu a bez osobní přítomnosti dětí ve škole.


 
Obec Proboštov rozdává roušky 1, autor: Roman Nešetřil
31.03.2020

Další várku roušek dostali senioři z Proboštova a Přítkova. Proboštovští pomáhají i lidem v okolí

Zaměstnanci Obecního úřadu roznášeli v úterý 31. března dopoledne další várku roušek zadarmo.

 
ČEZ výtopna Proboštov, autor: Roman Nešetřil
30.03.2020

Letos poprvé. Pár sokolů zahnízdil na komíně proboštovské výtopny

Renomovaný ornitolog Václav Beran objevil, že letos poprvé si pár sokolů stěhovavých vyhlédl pro své zahnízdění komín bývalé výtopny společnosti ČEZ Teplárenská na kraji Proboštova.

 
Pojízdná prodejna PeDu, autor: Roman Nešetřil
26.03.2020

Od pátku bude do Přítkova zajíždět pojízdná prodejna

Obec Proboštov ve spolupráci s pekárnou PeDu zajistila pro občany Přítkova pojízdnou prodejnu, která do naší místní části začne zajíždět od pátku 27. března. Obyvatelé Proboštova mohou využít služby dovozu potravin domů.

 
novější1 [...] 20 [...] 34 35 36 37 38 39 40 [...] 58 starší
 
load