Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Aktuality

Pomoc Hodonínsku
30.06.2021

Proboštovští posílají pomoc postiženým oblastem

Potřebný materiál na Hodonínko, finanční pomoc do Stebna u Kryr. To je pomoc obce i občanů Proboštova oblastem postiženým v minulém týdnu ničivými přírodními vlivy.

 
Rybářské závody Arkádie
26.06.2021

OBRAZEM: Klientům Arkadie ryby na "Probošťáku" braly

Dlouholetou tradicí u Proboštovského rybníka jsou rybářské závody pro klienty teplické Arkadie, které pořádá MO ČRS Teplice ve spolupráci s firmou Knauf.

 
Pomoc oblastem postiženým tornádem
26.06.2021

V pondělí a v úterý proběhne sbírka materiální pomoci oblastem postiženým ničivým tornádem

Hala na Lučinách bude centrem, kam můžete donést věci dle níže uvedeného seznamu pro Hodonínsko. Pomoci můžete také stejně postižené obci Stebno na Lounsku.

 
Turnaj v discgolfu
17.06.2021

FOTO: Turnaje na Británce se zúčastnilo 55 hráčů discgolfu

Kdo zavítal v neděli 13.6.2021 na Británku, relaxační část obce s cyklostezkou, nestačil se divit. Vzduchem zde plachtily desítky létajících talířů.

 
Kozí dráha - čištění Novosedlice
14.06.2021

O dalším osudu Kozí dráhy se bude jednat v sále Sokolovny

V úterý 15. června od 10.00 hodin proběhne v sále Sokolovny první veřejná beseda o dalším osudu trati Oldřichov u Duchcova - Děčín, tzv. Kozí dráhy.

 
Discgolf
10.06.2021

Vyznavači discgolfu budou mít turnaj na Británce. Po turnaji bude škola pro příchozí

V neděli 13. června se poprvé v Proboštově představí discgolf.

 
novější1 [...] 3 4 5 6 7 8 9 [...] 20 [...] 40 41 starší
 
load