Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský rybník leží v centru obce. V přilehlém areálu Pohodlíčko se odehrává většina kulturních akcí v Proboštově. Oblíbené je velké dětské hřiště u rybníka. Rybník je rájem rybářů a milovníků vodního ptactva.

Probošta

Prodám

V této sekci můžete bezplatně nabízet věci movité a nemovité. Po vložení nabídky vám bude doručen email, kde jsou pokyny ke zveřejnění a správě inzerátu. Děkujeme, že nebudete vkládat inzeráty s nevhodnou textací.

Prodám telefon Essence - Mobile Desktop Phone (Jablocom)

Pracovní telefon,který využívá výhod mobilní sítě, vypadá a funguje jako běžný stolní telefon. Chytré funkce,tichý režim, správa kontaktů, tlačítka rychlé volby, konferenční hovory. Vhodný jako kancelářský telefon, nebo pro seniory, kteří ocení jednoduchou obsluhu větších tlačítek. Původní cena 4250,-korun. Prodám za 1500,-korun
3.11.2022 20:51:13 | telefon: 601351713 | e-mail: simuneks@volny.cz
 
 
load