Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. __________________________________ Rybník Vápenka v Přítkově mají v oblibě rybáři. Na vlastní nebezpečí je zde možné i koupání.

Probošta

Áčko i Béčko hrají doma, dorost jede do Štětí

Fotbalisté TJ Proboštov, autor: Roman Nešetřil

Máme před sebou další fotbalový víkend a do bojů zasáhnou i proboštovská mužstva.

Hned dvakrát se můžeme vypravit na fotbal v Proboštově. V sobotu od 17 hodin nastoupí v zápase 1. A třídy proboštovské Áčko proti FK Dobroměřice. Domácí budou chtít navázat na výhru z Ervěnic, ale nečeká je nikterak lehký soupeř. Dobroměřice hrály vloni krajský přebor a v minulém kole rozdrtily ambiciózní Roudnici 5:1.

V sobotu hraje také dorost, který zajíždí na půdu SK Štětí. Zápas krajského přeboru dorostu má výkop již v 10.00 hodin. V neděli v 10.30 nastoupí v zápase okresního přeboru C naše "Benfika", tedy TJ Proboštov B proti Slovanu Sobědruhy. Oba týmy zatím neztratily ani bod a půjde tedy o přímý souboj o prvenství v tabulce. Zápas se měl hrát původně na hřišti soupeře, to ale zatím není způsobilé, proto si mužstva po vzájemné dohodě vyměnila pořadatelství.  

Celý program fotbalového víkendu naleznete zde: http://teplicky.denik.cz/fotbal_region/v-krupce-se-hraje-zajimave-derby-domaci-hosti-srbice-20190906.html

Vytvořeno 6.9.2019 10:54:51 | přečteno 882x | roman.nesetril
 
load