Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Áčko Proboštova bude hrát i v příští sezoně 1. A třídu!

Fotbalisté TJ Proboštov, autor: Roman Nešetřil

O víkendu proběhl aktiv fotbalové řídící komise pro Čechy, po němž bylo zveřejněno i rozlosování České fotbalové ligy, divizí a juniorských soutěží.
 

Na jeho základě byl vytvořen návrh složení krajských soutěží, na který mohou kluby reagovat do středy. Pro kluby z Teplicka je to dobrá zpráva, v I. A třídě se po odhlášení některých celků z vyšších soutěží zachránil i původně sestupující Proboštov! V I. B třídě se raduje z dodatečné záchrany Duchcov, Ohníč i Unčín. 

I. A třída pro sezonu 2019/20: Neštěmice, Roudnice, Chuderov, Libouchec, Rumburk, Bílina, Spořice, Ledvice, Jirkov, Klášterec, Dobroměřice, Šluknov, Liběšice, Černovice, Střekov, Proboštov. 

Vytvořeno 3.7.2019 8:55:47 | přečteno 350x | roman.nesetril
 
load