Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

AKTUALIZOVÁNO: Ve sklepě radnice unikal plyn. Vadný kotel je odstavený z provozu

Obecní úřad Proboštov, autor: Roman Nešetřil

Z důvodu rozsáhlého úniku plynu ve sklepě budovy radnice byla celá budova v úterý 27. června dopoledne dočasně uzavřena.

Kromě obecního úřadu nebyl v provozu ani pobočka Pošty Partner a služebna Obecní policie. Zaměstnanci úřadu i strážníci jsou k dispozici na svých telefonických i mailových kontaktech. Nejbližší otevřená pošta je v Trnovanech na Luně.

Ve středu 28. června v ranních hodinách proběhla revize plynových zařízení radnice, která rozhodla o tom, zdali se může provoz vrátit do normálních kolejí. Zjištěna byla závada na hlavním kotli plynové kotelny. Vadné zařízení bylo odstaveno z provozu a budova je již bezpečná. Provoz obecního úřadu, Pošty Partner i služebny obecní policie pro veřejnost je znovu zahájený ve středu od 13.00 hodin.

Vytvořeno 27.6.2023 11:41:08 | přečteno 210x | roman.nesetril
 
load