Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Ani letos bohužel Antonínská pouť neproběhne

Antonínská pouť, autor: Roman Nešetřil

Vzhledem k Mimořádnému opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 28. 5. 2021, číslo 486 účinného od pondělí 31. 5. 2021 souvisejícího s ochranou obyvatelstva před dalším šířením onemocnění covid-19, je obec Proboštov nucena letošní pouť zrušit.


Není v možnostech obce, jakožto pořadatele příslušná opatření zabezpečit a zajistit jejich dodržování. V rámci daného opatření je maximální možný počet návštěvníku, kteří smí být v prostoru, kde se akce koná 150 (včetně obsluhy, pořadatelů, stánkařů…). Opatření přináší i další omezení pro návštěvníky akce, jež jsou pro danou akci nesplnitelná. Snahou obce bude danou akci realizovat v náhradním termínu, avšak pouze za předpokladu změny – zmírnění daných opatření.

Děkujeme za pochopení.


Vytvořeno 3.6.2021 14:55:05 | přečteno 788x | roman.nesetril
 
load