Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________ Dominantou centra obce je budova Obecního úřadu Proboštov, která byla postavena v roce 2001.

Probošta

Benefice Kord pro Jirku se vrací do Proboštova. Letos i s krampus čerty

S kordem pro Jirku III

Tuto sobotu ožije areál Pohodlíčko pátým ročníkem benefiční akce S kordem pro Jirku.

Na stejném místě se konaly i první tři ročníky šermířsko-rockerské pomoci postiženým. Vloni kvůli opatřením proti šíření pandemie koronaviru akce proběhla bez účasti veřejnosti v teplickém klubu KNAK. Odsud byla prostřednictvím sociálních sítí živě vysílána a namísto vstupného posílali lidé svoje příspěvky na transparentní účet.


Letos se tedy program vrací na stejné místo a jeho začátek je plánovaný na sobotu 16. října od 13.00 hodin. Těšit se můžeme na koncerty pěti rockových kapel, z nichž Sklap (na snímku) vystupoval na třetím ročníku benefice a The Rumble of Skulls zahráli vloni v KNAKu a znají je také návštěvníci festivalu Rock u rybníka. Program doplní vystoupení skupiny scénického šermu Viva Gladius a akci zakončí hned tři skupiny krampus čertů, kteří jsou letošní novinkou. Svoji show předvedou Krampus-čerti ze severu, Krampus Vodňany a Dragon krampus Český Krumlov. 

„Tentokrát bude méně šermu. Dal jsem se ke krampusákům, tak jsem nově pozval i několik skupin čertů. Věřím, že to bude zajímavá podívaná,“ slibuje organizátor akce Petr Zwettler. Vstupné na benefiční festival je 200 korun a výtěžek z akce poputuje Salli na pomoc s úpravou bezbariérového bytu a Kryštůfkovi na výdaje za léčbu.

Program:

13:00-14:00 – Doriss - rock

14:30-15:30 - Tinitus – rock

16:00-17:00 - 008 – rock

17:00-18:00 - Viva Gladius – scénický šerm

18:30-19:30 - Sklap – rock

20:00-21:00 - Rumble of skulls – heavy metall

21:00-22:00 - Krampus show

Během celého programu budou k dispozici hry pro děti a výstava zbraní a zbrojí v podání K.o.w.-kingdom of weapons
Vytvořeno 13.10.2021 13:13:42 | přečteno 451x | roman.nesetril
 
load