Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Rybník Jaroslav uprostřed Panského lesa slouží jako chovný rybník. Je oblíbeným místem k procházkám a relaxaci.

Probošta

Bezplatný sběr odpadu proběhne v květnu

svoz velkoplošného odpadu, autor: Roman Nešetřil

Tradiční jarní bezplatný sběr odpadu proběhne v Proboštově a Přítkově na začátku května

Jako obvykle bude probíhat ve dvou vlnách. Nejprve přijde na řadu tzv. nebezpečný odpad a to v sobotu 9. května. Již od pátku 8. května od 12.00 až do soboty do 13.00 můžete k hasičské zbrojnici v ulici kpt. Jaroše přinášet léky, masti, roztoky, zbytky starých barev, všechny druhy baterií, olejové filtry, domácí chemikálie, zářivky, motorové oleje, zaolejované předměty, vyřazená zařízení, pneumatiky od osobních aut a kovy. V Přítkově bude sběr tohoto odpadu probíhat v sobotu 8. května od 13.35 do 14.05 na točně MHD.

V sobotu 16. května pak proběhne svoz velkoobjemového odpadu. Ten bude průběžně odvážen od jednotlivých objektů, kde musí být umístěn nejpozději v 6.00 ráno. Do velkoobjemového odpadu nepatří sutě, bioodpad a nebezpečné složky odpadu.


Vytvořeno 7.5.2020 7:35:08 | přečteno 712x | roman.nesetril
 
load