Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský lesopark má bohatou historii. Přímo navazuje na Proboštovský rybník a je oblíbeným místem pro aktivní i pasivní odpočinek.

Probošta

Blíží se velká rekonstrukce plynovodu v ulicích kpt. Jaroše a Okružní

Výkopové práce, autor: Roman Nešetřil

Od března do září proběhne v ulicích kpt. Jaroše a Okružní z důvodu nevyhovujícího plynovodu jeho rekonstrukce.

Investorem je firma RWE GasNet, s.r.o. a zhotovitelem firma PLYNOMONT TEPLICE, s.r.o. Výkopové práce budou probíhat dle schváleného dopravního značení, které bude umístěno na komunikaci. V ulici Kpt. Jaroše a Okružní dojde k omezení parkování v místech výkopů. Vše bude vyznačeno. Prosíme, respektujte dopravní značení.

Dopravní situace zde: ikona souboruRekontrukce plynu kpt. Jaroše ikona souboruRekonstrukce plynu ulice kpt. Jaroše, Okružní - vyhláška 1 ikona souboruRekonstrukce plynu ulice kpt. Jaroše, Okružní - vyhláška 2

Jestliže bude nutný vstup na soukromý pozemek, budete s předstihem informováni pracovníkem firmy PLYNOMONT TEPLICE, s.r.o. V případě dotazů prosím volejte: tel.: 417 539 204.


Vytvořeno 24.2.2021 10:14:21 | přečteno 599x | roman.nesetril
 
load