Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Železniční zastávka Proboštov leží na páteřní trati Ústeckého kraje Děčín - Klášterec nad Ohří. Zastavují zde všechny osobní vlaky.

Probošta

Čekají nás doplňovací volby do Senátu. Přítkovští budou volit U kočiček

MŠ U Kočiček Přítkov, autor: Roman Nešetřil

V pátek 5. a v sobotu 6. června se koná 1. kolo doplňovacích voleb do Senátu za obvod Teplicko.

Volební lístky jste již obdrželi do poštovních schránek. Pro obyvatele Proboštova se nic nemění, podle bydliště budou volit buď v obřadní síni obecního úřadu nebo v kulturním domě. Na obyvatele Přítkova čeká velká a věříme, že příjemná změna. Po delší době nebudou muset kvůli volbám do Proboštova. Svoji novou volební místnost naleznou v aeálu soukromé MŠ U kočiček. Provozovatelům školky tímto ještě jednou děkujeme za vstřícnost.


Kromě volebních lístků si nezapomeňte vzít sebou průkaz totožnosti a také si před vstupem do volební místnosti zakryjte ústa a nos rouškou či jinou vhodnou pokrývkou (šátek, šála...). Doporučujeme také použití rukavic, jinak bude nutná dezinfekce rukou před volebním úkonem. Termín voleb je náhradní, původně se měly konat koncem března, odloženy byly z důvodu pandemie koronaviru COVID 19.

Pokud nikdo z kandidátů nezíská nadpoloviční většinu hlasů, postoupí 2 nejúspěšnější adepti na senátorské křeslo do druhého kola, které proběhne ve stejných časech i místech a za stejných hygienických a bezpečnostních opatřeni přesně o týden později. Pro druhé kolo se volební lístky neroznáší, ale budou k dispozici přímo ve volebních místnostech.

Vytvořeno 3.6.2020 8:23:05 | přečteno 559x | roman.nesetril
 
load