Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Železniční zastávka Proboštov leží na páteřní trati Ústeckého kraje Děčín - Klášterec nad Ohří. Zastavují zde všechny osobní vlaky.

Probošta

Další várku roušek dostali senioři z Proboštova a Přítkova. Proboštovští pomáhají i lidem v okolí

Obec Proboštov rozdává roušky 1, autor: Roman Nešetřil

Zaměstnanci Obecního úřadu roznášeli v úterý 31. března dopoledne další várku roušek zadarmo.

Do svých schránek je postupně dostali všichni občané Proboštova a Přítkova ve věku 65 let a více. Přesně se jedná o 498 lidí. Další várku roušek Obec Proboštov věnovala klientům a zaměstnancům proboštovského stacionáře organizace Senior Teplice.

Roušky, které ušily zaměstnankyně MŠ Pastelka Proboštov pomáhají teplické nemocnici a také Domovu důchodců Bystřany a samozřejmě nemalou část toho, co ve školce a doma ušily, dostali také obyvatelé Proboštova a Přítkova. Poděkování z teplické ortopedie za dodání doma ušitých roušek míří také do Proboštova, konkrétně Jitce Králové, Petře Sloupové a Šárce Smetanové Strouhalové.

Velké poděkování si samozřejmě zaslouží všichni, kde se zapojili do nezištné a dobrovolné pomoci během nouzového stavu. Jejich seznam je opravdu úctyhodný a vedení obce Proboštov je hrdé na své obětavé spoluobčany. 

Vytvořeno 31.3.2020 11:43:08 | přečteno 287x | roman.nesetril
 
load