Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Železniční zastávka Proboštov leží na páteřní trati Ústeckého kraje Děčín - Klášterec nad Ohří. Zastavují zde všechny osobní vlaky.

Probošta

Dorostenci dostali nové dresy jako poděkování za skvělé výsledky

Nové dresy dorostu

Jako poděkování za vynikající výsledky v posledních sezonách (2 x titul krajských mistrů a letos po podzimu zatím 4. místo s minimální ztrátou na čelo nejvyšší krajské soutěže) dostali ve středu 27. listopadu fotbaloví dorostenci TJ Proboštov nové dresy pořízené z dotace obce.

Obec na nákup kompletní sady dresů včetně stulpen poskytla 15 tisíc korun. Barevnou kombinaci dresů si mladí fotbalisté vybrali sami. "Dorostenci jsou dlouhodobě nejúspěšnějším týmem v Proboštově a jsme rádi, že jim můžeme tímto způsobem vyjádřit svoje poděkování za vzornou reprezentaci obce. Ta patří nejen samotným hráčům, ale i všem lidem, kteří se starají o jejich sportovní růst," uvedl místostarosta Roman Nešetřil.

Při slavnostním předání dresů ve velké zasedací síni radnice se dorostenci také seznámili se studií na revitalizaci sportovního areálu. "Chceme, aby dorostenci po dosažení dospělého věku neodcházeli do jiných mužstev, ale zůstali v Proboštově. Proto jim musíme vytvořit podmínky odpovídající špičce v rámci kraje. Pokud vše dobře dopadne, přestavba areálu by měla proběhnout v roce 2021 s využitím dotačního programu," dodal Nešetřil.

Odměna fotbalovým dorostencům

Úspěšní dorostenci TJ Proboštov převzali nové dresy.
Nové dresy dorostu

Nové dresy dorostu

 
Nové dresy dorostu

Nové dresy dorostu

 
Nové dresy dorostu

Nové dresy dorostu

 
 
Vytvořeno 28.11.2019 8:42:55 | přečteno 350x | roman.nesetril
 
load