Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Rybník Jaroslav uprostřed Panského lesa slouží jako chovný rybník. Je oblíbeným místem k procházkám a relaxaci.

Probošta

Fotbalisté vyzvou Srbice, děti budou rybařit

Rybářské závody dětí

Dvě sportovní akce proběhnou tuto sobotu dopoledne v Proboštově

Po výhrách nad Oldřichovem a v Dušníkách odehraje proboštovské fotbalové áčko další přípravný zápas. Soupeř bude tentokrát nadmíru zdatný. Na proboštovský pažit vyběhnou hráči Sokola Srbice, týmu, který již několik sezon hraje v samém čele nejvyšší krajské soutěže - krajského přeboru. Zápas začíná v 10.30 hodin.

Proboštovký rybník doslova obsadí mladí rybáři. Závod mládeže ve sportovním rybolovu začíná v 9.00 a končí ve 12.00 hodin. Pořadatelé z řad MO ČRS Teplice hlásí rekordní účast více než 30 soutěžících. Věříme, že jim budou ryby brát, že naši fotbalisté protáhnou vítěznou sérii a že se přijdete na obě akce podívat. 

Vytvořeno 4.6.2021 10:23:16 | přečteno 454x | roman.nesetril
 
load