Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Fotbalisty Proboštova čeká v zimní přípravě sedm soupeřů

Fotbalisté TJ Proboštov, autor: Roman Nešetřil

Do zimní přípravy vstoupili fotbalisté A týmu TJ Proboštov.

Ti jsou po podzimní části 1. A třídy na výborném druhém místě jen s jednobodovou ztrátou na vedoucí SK Černovice. Kromě tréninků čeká Proboštovské sedm přípravných zápasů. Ten první již tuto sobotu od 14.00 na půdě účastníka krajského přeboru FK Lovosice. Těžkého soupeře budou mít také příští týden, kdy se v Děčíně střetnou s ještě nedávno divizním celkem STAP Tratec Vilémov.

Následovat budou zápasy proti FK Pokratice, FK Duchcov, Sokolu Srbice a FK Jílové. Generálku odehraje Proboštov v sobotu 5.března od 14.00 na umělce v Srbicích proti Chlumci. O týden později již vyběhnou na domácí trávník k prvním jarnímu soutěžnímu zápasu. V okresním derby přivítají FK Bílina. Přejeme našim borcům, ať se jim daří a pokud možno vrátí do Proboštova co nejdříve nejvyšší krajskou soutěž.

Program zimní přípravy:

Zimní příprava TJ Proboštov 2022


Vytvořeno 17.1.2022 14:17:38 | přečteno 270x | roman.nesetril
 
load