Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Herečka Ivana Andrlová bude hvězdou programu určeného nejen pro seniory

Ivana Andrlová, autor: agentura Gardes

Akce pořádaná Obcí Proboštov u příležitosti Mezinárodního dne seniorů se uskuteční v sobotu 5. října od 14.00 v restauraci Sokolovna


Připravený je bohatý program, ve kterém si jistě vyberou nejen naši dříve narození spoluobčané. Na besedu přijede spisovatelka Marie Formáčková a herečka Ivana Andrlová. Ta navíc zazpívá i známé písničky z filmů, ve kterých hrála.Taneční mistři Dufkovi předvedou ukázky a výuku standardních a latinskoamerických tanců.

K tanci a poslechu zahrají harmonikář a DJ Milan, který připravil komponované hudební pásmo s názvem Od šantánu k rock´n´rollu. Vstupné je samozřejmě zdarma.


Vytvořeno 3.10.2019 8:25:51 | přečteno 1526x | roman.nesetril
 
load