Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Rybník Jaroslav uprostřed Panského lesa slouží jako chovný rybník. Je oblíbeným místem k procházkám a relaxaci.

Probošta

Hlaste zvýšený výskyt hlodavců. Příští týden proběhne plošná deratizace

deratizace, autor: Město Paskov

Ve středu 27. 5. 2020 od 9,00 hodin bude na území obce Proboštov prováděna speciální ochranná deratizace proti hlodavcům.

Akci bude zajišťovat firma JATEP s.r.o.. Tato odborná firma provede ošetření vybraných objektů a ploch s výskytem hlodavců. Upozorňujeme, že provádění deratizace je povinné pro každého, ať se jedná o podnikatele, bytová družstva, společenství vlastníků bytů, ale i pro majitele rodinných domů. Právnické osoby a podnikající fyzické osoby mají povinnost provádět ve svých provozovnách a objektech speciální ochrannou deratizaci prostřednictvím odborně způsobilých osob (deratizační firma).

O zvýšeném výskytu hlodavců nás prosím informujte tak, abychom mohli zajistit provedení deratizace ve všech ohrožených lokalitách. Kontaktovat nás můžete na tel. čísle 602 690 052, e-mailem nebo také můžete využít formuláře „hlášení závad“ na těchto webových stránkách, nejpozději však do úterý 26. 5.

Prosím sledujte rozmístěné informační cedule a omezte volný pohyb dětí a domácího zvířectva v označených lokalitách.

Bc. Eflerová Pavla, referent majetkové správy

Vytvořeno 21.5.2020 10:25:28 | přečteno 447x | roman.nesetril
 
load