Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský lesopark má bohatou historii. Přímo navazuje na Proboštovský rybník a je oblíbeným místem pro aktivní i pasivní odpočinek.
Od středy 1. září začne Místní knihovna Proboštov po delší době opět běžet v běžném třídenním provozu.
Po delší zdravotní pauze se plna sil a optimismu vrací do práce naše dloouholetá paní knihovnice Zdeňka Hlaváčková a doplní tak kolegyni Slávku Muláčkovou. Knihovna tak bude otevřena vždy v úterý, středu a čtvrtek v době od 14.00 do 17.00 hodin.
"Už se nemůžeme dočkat, až se knihovna vrátí k předcovidovému režimu. Držme si společně palce, ať to tak již zůstane. Moc se na Vás těšíme!," vzkazují svým čtenářům jednohlasně obě naše knihovnice.