Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________ Dominantou centra obce je budova Obecního úřadu Proboštov, která byla postavena v roce 2001.

Probošta

Knihovna se stěhuje. Od poloviny záři bude fungovat v Besedě

Vybavení nové knihovny, autor: Roman Nešetřil

Ve středu 16. srpna naposledy "úřadovala" Místní knihovna Proboštov v 1. patře radnice. Zároveň také započala montáž vybavení knihovny v nových prostorách v Besedě.

Následující dva týdny bude probíhat dovybavování prostor, stěhování a další technické záležitosti, takže knihovna bude v prvních dvou týdnech v září uzavřena. Slavnostní otevření spojené s "Dnem otevřených dveří" proběhne v rámci Slavností obce Proboštov v sobotu 12. září.

Ostrý provoz se spustí v úterý 15. září. V Besedě bude knihovna otevřená 3 dny v týdnu a to v úterý, středu a čtvrtek od 14.00 do 17.00 hodin. Vedle naší dlouholeté paní knihovnice Zdeňky Hlaváčkové se o provoz bude starat také nová posila Slávka Muláčková. Kromě běžného provozu naše knihovnice budou průběžně připravovat další akce jako jsou přednášky, besedy, tvůrčí dílničky atd.

Vytvořeno 27.8.2020 9:34:58 | přečteno 249x | roman.nesetril
 
load