Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Železniční zastávka Proboštov leží na páteřní trati Ústeckého kraje Děčín - Klášterec nad Ohří. Zastavují zde všechny osobní vlaky.

Probošta

Knihovna v Proboštově v příštím roce rozšíří otevírací dobu i spektrum služeb

Centrum Beseda

V čtvrtek 22. prosince bude naposledy v tomto roce otevřena Místní knihovna Proboštov. 

Od 2. ledna dojde k podstatnému rozšíření provozní doby i spektra činností. Provoz knihovny budou zajišťovat knihovnice Slávka Muláčková (úterý) a Markéta Procházková (pondělí, středa, čtvrtek). Čestnou knihovnicí a hlavně mentorkou a oporou kolegyň zůstává paní Zdeňka Hlaváčková, které moc děkujeme za všechno, co pro naši knihovnu udělala.

Otevírací doba od 2. ledna bude: pondělí 8.00 - 11.00; úterý 14.00 - 17.00; středa 8.00 - 11.00 a čtvrtek 14.00 - 17.00 hodin. Těšit se můžete kromě tradiční činnosti postupně na novinky, např. Čtení pro "prťata", knižní bleší trhy, setkání s odborníkem, odpoledne s deskovými hrami, internet pro seniory, jazykové kurzy a další aktivity.

Vytvořeno 22.12.2022 13:00:59 | přečteno 400x | roman.nesetril
 
load