Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. __________________________________ Rybník Vápenka v Přítkově mají v oblibě rybáři. Na vlastní nebezpečí je zde možné i koupání.

Probošta

Knihovna vyhlásila soutěž Rouška roku a pracuje v "covidovém" režimu

Knihovna v Besedě, autor: Roman Nešetřil

PES na nás opět pouští hrůzu, a tak i nám knihovníkům nebývá, než si opět navléci roušku a vrátit se k distančnímu režimu.

Život v Covidu nás ale už naučil "housti", a tak jsme trochu upravili provozní podmínky a můžeme bez větších omezení pokračovat.

Od 4. ledna 2021 až do odvolání tedy prosím počítejte s následujícím:

Výběr knihy: Konkrétní tituly můžete vybírat buď z on-line katalogu nebo se pokuste specifikovat, co by Vás přibližně zajímalo (počet požadovaných titulů a autor, žánr apod.) a nechte se překvapit naším výběrem.

Objednání knihy: Objednávky lze podávat buď emailem nebo telefonicky každý pracovní den mezi 14-17h

Pokud máte ve výběru jasno, uveďte prosím do objednávky autora a název knihy, Například: Jaromír Erben: Kytice. Není-li kniha v naší knihovně, pokusíme se ji zajistit prostřednictvím Meziknihovní výpůjční služby z jiných knihoven.

Výdej a příjem zapůjčených knih: Výdej objednaných a příjem vracených knih probíhá v knihovně vždy ve středu mezi 14 a 17 hodinou.

Vyhlašujeme soutěž "Rouška roku": Že je rouška pro návštěvu knihovny nebytností, asi není nutné zdůrazňovat. Ale když už nás tento nechtěný módní doplněk začal provázet na naší životní pouti, pojďme si z něj udělat svou přednost.

Zkrátka a dobře, naší malé soutěže se může zúčastnit každý, kdo dorazí na práh knihovny a nechá se vyfotografovat v roušce. Předpokládáme, že nepůjde o žádný profláklý model :) Naše dvoučlenná odborná komise pak v prvním únorovém týdnu fotografie soutěžících vyvěsí na webu knihovny a zároveň vyhlásí vítěze.

Tento šťastlivec, si jako trofej, odnese domů nádhernou publikaci Jiřího Svobody, "Zázračné České středohoří". 

Zdena Hlaváčková, knihovnice


Vytvořeno 6.1.2021 13:40:26 | přečteno 338x | roman.nesetril
 
load