Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Rybník Jaroslav uprostřed Panského lesa slouží jako chovný rybník. Je oblíbeným místem k procházkám a relaxaci.

Probošta

Kompostéry budou! Proboštov dostal od kraje dotaci

Kompostér

Usnesením Zastupitelstva Ústeckého kraje č. 043/22Z/2019 ze dne 9. září byla přiznána Proboštovu dotace z Programu pro podporu odpadového hospodářství obcí v Ústeckém kraji na období 2017 až 2025.

Ta se týkala nákupu kompostérů pro občany naší obce. Ti projevili na začátku letošního roku prostřednictvím formuláře, uveřejněného v Proboštovském zpravodaji, o kompostéry nebývalý zájem. Na základě totohot zájmu obec podala žádost o dotaci na Krajský úřad, která byla v září schválena. Vyrozumění o schválení dotace obdrželo vedení obce Proboštov v pátek 20. září. 

Následovat budou další nezbytné legislativní kroky, v čele s výběrovým řízením na dodavatele zařízení. Po jejich splnění by předání kompostérů zájemcům mělo proběhnout v prosinci letošního roku.

Vytvořeno 23.9.2019 8:05:50 | přečteno 546x | roman.nesetril
 
load