Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Rybník Jaroslav uprostřed Panského lesa slouží jako chovný rybník. Je oblíbeným místem k procházkám a relaxaci.

Probošta

Kvůli uzavření železničních přejezdů bude změněna trasa autobusové linky 123

Železniční přejezd Proboštovská

Tento týden začíná první ze série uzavírek železničních přejezdů v Proboštově z důvodu rekonstrukce železniční trati Teplice - Chabařovice.

Přejezd v Proboštovské ulici u železniční zastávky bude dle harmonogramu uzavřen ve čtvrtek 21. a v pátek 22. dubna kvůli demontáži trakčního vedení. Z tohoto důvodu bude změněna v tyto dny také trasa autobusové linka číslo 123. Ta nebude obsluhovat zastávky Proboštov, hřiště a Proboštov železniční zastávka, namísto toho bude zastavovat u školy a na náměstí - viz obrázek.

Linka 123 změna

Žádných dalších linek se změny nebo omezení netýkají a zastávky škola a náměstí budou normálně v provozu i přes nepřesný nadpis na cedulkách umístěných dopravcem na těchto zastávkách! Následovat bude uzavření přejezdu v Zemské ulici a to od soboty 23. do pondělí 25. dubna.

Další uzavírky přejezdů jsou plánovány na prázdninové měsíce. Termíny budou včas zveřejněny.

Vytvořeno 20.4.2022 11:17:40 | přečteno 592x | roman.nesetril
 
load