Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský rybník leží v centru obce. V přilehlém areálu Pohodlíčko se odehrává většina kulturních akcí v Proboštově. Oblíbené je velké dětské hřiště u rybníka. Rybník je rájem rybářů a milovníků vodního ptactva.

Probošta

Lístky na Reprezentační ples obce jsou v prodeji. Bude Vláďa Hron či půlnoční překvapení

Vladimír Hron

Od středy 1. února začíná prodej vstupenek na Reprezentační ples obce Proboštov.

Prodej bude probíhat pouze v podatelně obecního úřadu v úřední hodiny, tedy v pondělí a ve středu od 8.00 do 12.00 a od 13.00 do 17.00 hodin. Vstupné včetně welcome drinku do sálu a restaurace činí 300 Kč, do vyhřívaného stanu 200 Kč.

Reprezentační ples obce Proboštov se koná v areálu restaurantu Sokolovna v sobotu 18. března od 19.00 hodin. Na plese vystoupí Vláďa Hron, taneční skupina Mix Dance, k tanci a poslechu zahraje na sále kapela 3D z Mostu a v restauraci DJ Milan, ve stanu bude k dispozici juke box . Na půlnoc je pak připraveno malé a milé překvapení.

Reprezentační ples obce Proboštov 2023

Vytvořeno 1.2.2023 9:08:29 | přečteno 222x | roman.nesetril
 
load