Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský lesopark má bohatou historii. Přímo navazuje na Proboštovský rybník a je oblíbeným místem pro aktivní i pasivní odpočinek.

Probošta

Měsíc fotbalových náborů proběhne i v Proboštově

Fotbalové hřiště, autor: Roman Nešetřil

V září probíhá pod záštitou FAČR, KFS a OFS celostátní akce s názvem Měsíc náborů.

Na hřišti v Proboštově bude tato akce realizována ve čtvrtek 12. září a následně rovněž ve čtvrtek 26. září vždy od 9:00 do 11:30. Dne 12. září se zúčastní ZŠ Edisonova – první, druhé a třetí třídy a ZŠ Proboštov – první, druhá a třetí třída. Dne 26. září se zúčastní ZŠ Maršovská – první, druhé a třetí třídy a přípravné třídy MŠ Resslova, MŠ Hlávkova, MŠ Pastelka Proboštov a MŠ Na Kopečku.

Vždy se bude jednat o 150 – 200 dětí. Děti budou soutěžit na 8 - 12 připravených stanovištích, kde si budou moci vyzkoušet svoji obratnost a šikovnost. Pro děti bude připraveno drobné občerstvení. Akce je veřejná, přijďte se podívat.

Vytvořeno 10.9.2019 7:31:41 | přečteno 530x | roman.nesetril
 
load