Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský lesopark má bohatou historii. Přímo navazuje na Proboštovský rybník a je oblíbeným místem pro aktivní i pasivní odpočinek.

Probošta

Místo živých akcí nás čekají online pohádky na dobrou noc a velikonoční program

Zdeněk Lukesle, autor: Roman Nešetřil

Vzhledem k opatřením vedoucím k omezení šíření koronaviru COVID 19, není možné pořádat veřejné akce včetně kulturních. Vedení obce Proboštov proto ruší všechny plánované akce prvního pololetí roku 2020. Jako malou náhradu jsme pro vás ve spolupráci s moderátorem a bavičem Zdeňkem Lukeslem připravili pro tento týden virutální programy určené pro občany Proboštova a Přítkova.

Dobrou, sladkou a klidnou noc. To budeme přát Vám, ale hlavně vašim dětem. Od pondělí 6. dubna pro Vás budeme mít čtené pohádky na dobrou noc. Stačí se vždy připojit k facebookovému profilu Obecní úřad Proboštov. V živém vysílání Vám je bude číst Zdeněk Lukesle. Jednou bude pohádka veselá, někdy strašidelná, ale vždy bude pro Vás. Pohádky na dobrou noc máme připravené zatím od pondělí do pátku 10. dubna a začínáme vždy v 18:30. Pokud se vysílání osvědčí, budeme v pohádkách na dobrou noc pokračovat.


A pozor, vzhledem k tomu, že letošní Velikonoce budeme muset strávit doma, tak přesto chceme, abychom se všichni sešli a třeba si i vzájemně popřáli klidné svátky. V sobotu 11. dubna v 17 hodin znovu na profilu Obecní úřad Proboštov odstartují Velikonoce onlajn. Těšit se můžete na živé vysílání pro děti, ale i dospělé. Budeme pro Vás mít veselé velikonoční scénky, připomeneme si tradice, zatančíme si, zazpíváme a snad bude aspoň trochu veselo.

Věříme, že to pro vásw bude aspoň malá náhrada za tradiční akce, na které jste byli zvyklí a také potěšení a vzpruha v současné nelehké situaci.


Vytvořeno 6.4.2020 11:11:05 | přečteno 718x | roman.nesetril
 
load