Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. __________________________________ Rybník Vápenka v Přítkově mají v oblibě rybáři. Na vlastní nebezpečí je zde možné i koupání.

Probošta

Na hřišti v Proboštově bude trénovat ženská fotbalová reprezentace

Ženy v Proboštově

Doslova fotbalem nabitý je závěr tohoto týdne v Proboštově.

V pátek se bude ženská fotbalová reprezentace připravovat u nás na hřišti na zápas s Islandem, který se bude konat na Teplických Stínadlech 12. dubna. Trénink našich fotbalových krásek začíná od 15:00, přijďte se podívat.

V sobotu 9. 4. nás čeká hned několik zápasů. Áčko hostí SK Šluknov na našem domácím hřišti v Proboštově. Výkop bude ve 13:00. Béčko zajíždí do Kladrub, kde se utká s TJ Sokol Kladruby. Výkop v 10:30.

Z naší mládeže si tento týden zahraje jen dorost. A to v neděli 10. 4. od 10:00 na domácí půdě v Proboštově. Ve 13. kole dorost hostí FK Bílina. Věříme, že si cestu na proboštovský stadionek najde co nejvíce příznivců dobré kopané.


Vytvořeno 8.4.2022 8:27:35 | přečteno 331x | roman.nesetril
 
load