Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Naši dobrovolní hasiči si "rozbalili" vánoční dárek

Předání nového vozu

V sobotu 5. prosince dostala Jednotka Sboru dobrovolných hasičů Proboštov krásný, malinko předčasný vánoční dárek ve formě nového vozidla. Jde o multi van Volkswagen Caravelle T5, který byl převzat od Policie ČR.

U proboštovských hasičů bude vozidlo využito jako výjezdový DA a nahradí DA VW T5 (HTP 224), který má slabší motorizaci. Nové vozidlo má náhon na všechna kola a pod kapotou má 128 Kw. Je také delší a má komfortnější výbavu. Výhodou jsou rovněž prostřední výsuvné dveře umístěné po obou stranách auta.

Vozidlo bude ještě omajákováno a vybaveno radiostanicí, taktéž bude vybaveno prostředky pro zásah a polepeno rozpoznávacími znaky.

Předání nového vozu

Vytvořeno 7.12.2020 15:58:26 | přečteno 409x | roman.nesetril
 
load