Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský lesopark má bohatou historii. Přímo navazuje na Proboštovský rybník a je oblíbeným místem pro aktivní i pasivní odpočinek.

Probošta

Návštěvníci slavností rozhodnou o názvu ostrůvku. Návrhy připravili žáci ZŠ Proboštov

Ostrůvek v Proboštovském rybníku

Krásný a užitečný je ostrůvek v Proboštovském rybníku. Při loňské revitalizaci rybníka se dočkal podstatného zvětšení a skýtá tak vodnímu ptactvu ještě větší pohodlí a komfort.

Doposavad neměl žádné jméno. To se však změní již zítra. Letošní Slavnosti obce Proboštov se ponesou ve znamení vybírání jména pro ostrůvek. Návštěvníci budou moci prostřednictvím vydaného žetonu hlasovat pro jednu z jedenácti možností. 

A proč zrovna 11 možných názvů? Názvy vymýšlely jednotlivé třídy Základní školy Proboštov a protože těch tříd je dohromady 11, tak máme 11 alternativ. 

Během první části programu slavností třídy své návrhy odprezentují a vysvětlí proč zrovna zvolily tuto variantu. Hlasování bude možné do 17.00 vhozením žetonu do kelímku s příslušným názvem. Stolek s kelímky bude umístěný u podia. 

Po ukončení hlasování dojde ke sčítání hlasů a výsledky budou zveřejněny po skončení vystoupení Koncert v barvách Semaforu přibližně v 18.00 hodin. Po zveřejnění výsledků bude vítězný název symbolicky pokřtěn a ostrůvek nadále ponese vybraný název. Věříme, že se do ankety zapojíte v co nejhojnějším počtu.

Slavnosti obce Proboštov 2023

Vytvořeno 15.9.2023 8:52:14 | přečteno 376x | roman.nesetril
 
load