Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. __________________________________ Rybník Vápenka v Přítkově mají v oblibě rybáři. Na vlastní nebezpečí je zde možné i koupání.

Probošta

Nejen pouť. Sobota bude nabitá fotbalem a oslavami

Fotbalisté TJ Proboštov, autor: Roman Nešetřil

Nadcházející víkend v Proboštově sice bude patřit tradiční Antonínské pouti, ale není to jediná akce v obci.

Doslova nabitá fotbalem bude sobota v Proboštově. Hrají se poslední kola krajských a okresních soutěží a bude se slavit. A tým nastoupí ve 14.00 proti Ervěnicím jako jistý vítěz 1. A třídy a po pěti letech slaví návrat do krajského přeboru.

B tým hraje již od 10.00 proti Sokolu Košťany a jde o hodně. Při bodové rovnosti bojuje na dálku s Unčínem o celkové vítězství v okresním přeboru. Vzhledem k lepším vzájemným zápasům stačí "Benfice" hosty jakkoliv porazit v normální hrací době a může slavit taky prvenství ve své soutěži.

Po skončení zápasu A týmu bude následovat tzv. Petrželkův memoriál a závěr fotbalové soboty obstará dokopná. Naši fotbalisté si za skvělou sezonu určitě zaslouží, aby ochozy stadionku doslova praskaly ve švech a atmosféra byla opravdu bujará a vítězná.

K víkendovému programu přispěje také Bar U Draka, kde se v sobotu od 17.00 koná Guláš party.

Vytvořeno 16.6.2023 8:24:30 | přečteno 162x | roman.nesetril
 
load