Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský lesopark má bohatou historii. Přímo navazuje na Proboštovský rybník a je oblíbeným místem pro aktivní i pasivní odpočinek.

Probošta

Německý ovčák Max nadchnul děti z Pastelky

Německý ovčák Max ve školce

Hlavním hrdinou pondělního dopoledne byl v Mateřské škole Pastelka desetiletý německý ovčák Max.

Ten společně se svou paničkou zaměstnankyní Obce Proboštov, dnes ovšem zkušenou psovodkou Pavlou Eflerovou zadržel drzého zloděje (v podání obecního strážníka Stanislava Jordána), který odcizil paní učitelce Mirce plyšáka. Nenechavce, který se několikrát pokusil uniknout spravedlnosti si pak převzal strážník Městské policie Dubí Ota Rössler a za použití několika donucovacích prostředků mu nasadil pouta.

Ukázku práce policie pak doplnilo povídání se strážníky a děti si opravdu užívaly. Max je na představení podobného typu zvyklý, dokonce si se svojí paničkou zahrál podobnou roli v televizním seriálu Specialisté. Maxovi, Pavle a oběma strážníkům patří velké poděkování za krásnou akci pro děti.

Kompletní galerii z akce naleznete na facebookovém profilu Obce Proboštov: http://www.facebook.com/Obec-Probo%C5%A1tov-105799438568027

Vytvořeno 15.6.2022 8:49:08 | přečteno 276x | roman.nesetril
 
load