Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Nouzový stav v Proboštově: Uzavřená tělocvična i fitness, omezení provozu restaurací, zrušení akcí

Tělocvična v Sokolovně

Nouzový stav, který platí na území ČR od pátku 13. 3. 2020 a související krizová opatření ovlivní výrazně také život v Proboštově a Přítkově.

V souvislosti s vyhlášením ikona souborunouzového stavu na území ČR a s ním souvisejících ikona souborukrizových opatření vlády ČR je od pátku 13. března do odvolání uzavřena tělocvična v Sokolovně. Stejně tak musí pozastavit provoz soukromý Fitness. Do odvolání jsou rovněž pozastaveny všechny fotbalové soutěže.

http://www.mvcr.cz/clanek/zpravodajstvi-nouzovy-stav.aspx

Všechna restaurační zařízení na území obce musí být v době od 20.00 hodin do 6.00 hodin uzavřena. Do odvolání se také ruší všechny akce s předpokládanou účastí 30 a více osob. Dodržování těchto opatření budou průběžně kontrolovat strážníci Obecní policie Proboštov. 

Ve čtvrtek zastupitelé obce rozhodli o uzavření Mateřské školy Pastelka a Místní knihovny od pondělí 16. března. Zároveň vedení obce vyzvalo provozovatele soukromých předškolských zařízení (Lesní školka Samorost, Soukromá MŠ U kočiček Přítkov) k uzavření jejich zařízení.

Školka i knihovna v Proboštově budou od pondělí mimo provoz

Omezení se bude od pondělí 16. března týkat také autobusové dopravy. Doprava Ústeckého kraje přechází na tzv. ikona souboruprázdninový režim, který se týká také linek číslo 481 a 482, které zajišťují dopravní obslužnost naší obce.  

 

Vytvořeno 13.3.2020 9:02:04 | přečteno 422x | roman.nesetril
 
load