Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Železniční zastávka Proboštov leží na páteřní trati Ústeckého kraje Děčín - Klášterec nad Ohří. Zastavují zde všechny osobní vlaky.

Probošta

Obecní ples pomůže handicapovaným sportovcům. Lístky jsou beznadějně vyprodané

Náramky Reprezentační ples, autor: Roman Nešetřil

Zájem o 2. Reprezentační ples obce Proboštov překonal veškerá očekávání a lístky byly během pár dnů beznadějně vypdrodány.

Bohužel na řadu dalších zájemců se nedostalo, ale více než 400 lidí prostě do Sokolovny nedostaneme. Ples má letos charitativní podtext, výtěžek bude předaný Nadačnímu fondu Na křídlech motýla. Ten dlouhodobě podporuje české handicapované sportovce včetně úspěšných paralympioniků. Někteří z nich se plesu zúčastní jako čestní hosté. Dalším čestným hostem je patronka fondu Miss ČR 2019 Barbora Hodačová, která spolu s moderátorem Zdeňkem Lukeslem provede dražbu unikátních obrazů ve prospěch fondu.

Všichni účastníci plesu dostanou u vchodu po předložení vstupenky náramek. Handicapovaným sportovcům věnuje část obnosu ze zakoupených fotografií provozovatel fotokoutku na plesu a samozřejmě jim připadne také celý výtěžek z tomboly. Pokud byste někdo chtěl do tomboly něčím přispět a pomoci tak handicapovaným sportovcům, budeme moc rádi a zároveň děkujeme všem, kdo už do tomboly přispěli. Těšíme se na shledanou v sobotu 28. března na sále Sokolovny.


Vytvořeno 5.3.2020 9:03:49 | přečteno 321x | roman.nesetril
 
load