Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Rybník Jaroslav uprostřed Panského lesa slouží jako chovný rybník. Je oblíbeným místem k procházkám a relaxaci.

Probošta

Od pátku bude do Přítkova zajíždět pojízdná prodejna

Pojízdná prodejna PeDu, autor: Roman Nešetřil

Obec Proboštov ve spolupráci s pekárnou PeDu zajistila pro občany Přítkova pojízdnou prodejnu, která do naší místní části začne zajíždět od pátku 27. března. Obyvatelé Proboštova mohou využít služby dovozu potravin domů.

Ta bude nabízet široký sortiment běžného i sladkého pečiva, chlebů a další potraviny: mléko, vejce, mouku, droždí, jogurty, vakuovaný salám, sýr apod. Sortiment se může dále rozšířit na základě požadavku zákazníků.

Prodejna bude do Přítkova zajíždět zatím po dobu nouzového stavu vyhlášeného na území ČR v souvislosti se šířením koronaviru COVID 19.

Pojízdná prodejna je samozřejmě vybavena ochranou proti kontaktu, sanitárním zařízením (vodou, mýdlem, desinfekci). Tímto chceme pomoci se snížením kontaktu na minimum v jednotlivých prodejních řetězcích, nákupních centrech a tím předcházet šíření nákazy.

Stanoviště pojízdné prodejny:

PARKOVIŠTĚ U MŠ U KOČIČEK

Prodejna bude do Přítkova zajíždět v tyto dny a hodiny:

Pondělí:   12.00 – 13.00
Středa:    12.00 – 13.00
Pátek: 13.00 – 14.00

Pekárna PeDu Dubí dále nabízí i rozvozy do domácností, zboží si můžete objednat na tel. 720 211 665 v čase 8.00 - 14.00 a druhý den jej zaveze na určenou adresu v čase 9.00 - 11.00 hodin.


Vytvořeno 26.3.2020 9:26:51 | přečteno 1268x | roman.nesetril
 
load