Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Zvonička je umístěna nad křižovatkou v Přítkově, přibližně v místech, kde v letech 1805 - 1947 stávala místní kaplička. Stejně jako původní kaple je i nová zvonička zasvěcena Svaté rodině.

Probošta

Od pátku bude v provozu hřiště Na Pěnkavce a také prodejní okénko Restaurace Sokolovna

Multifunkční hřiště Na Pěnkavce

Hned dvě zařízení v Proboštově začnou opět alespoň zčásti sloužit našim občanům i návštěvníkům od prvního květnového dne.

Obecní úřad Proboštov v souladu s Usnesením Vlády ČR ze dne 23. dubna 2020 č. 452 o přijetí krizového opatření s účinností od pátku 1. 5. 2020 znovu otevírá víceúčelové hřiště Na Pěnkavce pro veřejnost za dodržení následujících podmínek: 

a) nošení ochranných prostředků dýchacích cest (nos, ústa), které brání šíření kapének, a to s výjimkou venkovních sportovišť, kdy jsou sportující osoby, popř. skupina společně sportujících osob, odděleny od jiných osob fyzickou překážkou (např. stěna nebo plot) nebo vzdáleností nejméně 2 metry. 

b) společně sportuje nejvýše deset osob, s výjimkou členů domácnosti, a při sportování od jiných osob zachovávají odstup nejméně 2 metry.

Hřiště bude otevřeno nepřetržitě.

Od pátku 1. května od 11.00 hodin bude v provozu také prodejní okénko Restaurace Sokolovna. "Budete moci ochutnat dobroty z grilu a k tomu si dát krásně chlazené pivečko a další drinky! Přijďte nás podpořit," vzkazuje tým Sokolovny.  


Vytvořeno 29.4.2020 15:01:12 | přečteno 94x | roman.nesetril
 
load