Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Od pondělí bude probíhat ochranná deratizace. Hlaste místa se zvýšeným výskytem hlodavců

Likvidace potkanů

Od pondělí 4. listopadu až do pondělí 2. prosince bude na území obce Proboštov probíhat speciální ochranná deratizace proti hlodavcům.

Odborná firma provede ošetření vybraných objektů a ploch s výskytem hlodavců. Zároveň bude probíhat ošetření kanalizační sítě. O zvýšeném výskytu hlodavců informujte nejpozději do pátku 8. listopadu referentku majetkové správy obce Pavlu Eflerovou buď osobně na Obecním úřadu nebo telefonicky na čísle 602 690 052. Hlásit výskyt hlodavců můžete také prostřednictvím formuláře Hlášení závad na webových stránkách obce. Podle vašich hlášení budou jednotlivá místa ošetřena.

Prosíme obyvatele Proboštova a Přítkova, aby sledovali informační cedule o provedení deratizace a omezili volný pohyb dětí a domácích zvířat v označených lokalitách.


Vytvořeno 31.10.2019 14:24:02 | přečteno 448x | roman.nesetril
 
load