Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Od pondělí platí nový jízdní řád linky 123

Autobusová linka 123, autor: Roman Nešetřil

S platností od pondělí 31. srpna vstupuje v platnost nový jízdní řád autobusové linky 123 (Přítkov - Buzulucká).

Na základě připomínek našich občanů a průzkumu vytíženosti jednotlivých spojů došlo ke změnám a částečné redukci počtu spojů. Odjezd "školního" spoje z Přítkova je o pět minut dříve (dříve 7.25 nyní 7.20), aby stihli začátek školního vuyčování také žáci, kteří navštěvují ZŠ Metelkovo náměstí v Teplicích. Ze stejného důvodu byly vyměněny odpolední spoje tak, aby korespondovaly s koncem výuky na "Metelkárně".

Zrušen byl nevytížený poslední spoj z Teplic, který byl lichý (zpátky jel autobus jako služební jízda) a k částečně redukci došlo u málo vytížených dopoledních spojů.

Jízdní řád linky 123

Jízdní řád linky 123 opačný směr

Vytvořeno 28.8.2020 10:48:45 | přečteno 2257x | roman.nesetril
 
load