Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský lesopark má bohatou historii. Přímo navazuje na Proboštovský rybník a je oblíbeným místem pro aktivní i pasivní odpočinek.

Probošta

Od prosince zajišťuje autobusovou dopravu nová firma. Platit bude možné také kartou

Autobusy ČSAD Slaný, autor: Doprava Ústeckého kraje

Od středy 1. prosince zajišťuje regionální příměstské autobusové linky na Teplicku nový dopravce - ČSAD Slaný.

Vy jako cestující tuhle změnu poznáte hned v podobě nových vozidel, ale nebojte lístky i kupony vám tam pořád platí. V oblasti budou nasazeny nové zelené, nízkopodlažní, klimatizované autobusy, které budou vybaveny kamerovým systémem a automatickým systémem pro sčítání osob. Odbavení bude možné kromě papírového jízdného a mobilní aplikace DÚKapka, také pomocí bankovních karet. Nových autobusových jednotek bude takřka 40. Tato změna se netýká linky 123, kterou i nadále zajistí Arriva Teplice jako součást teplické MHD.

Od 12. prosince pak vstoupí v platnost nový jízdní řád Dopravy Ústeckého kraje. Proboštova ani Přítkova se tentokrát nedotknou žádné změny. Na Teplicku bude zavedena nová noční linka 804 Teplice – Krupka, která nahradí zkrácenou linku 802, dále bude v oblasti zaveden nový pár spojů linky 493 Teplice – Moldava.

Vytvořeno 1.12.2021 8:30:07 | přečteno 1040x | roman.nesetril
 
load