Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________ Dominantou centra obce je budova Obecního úřadu Proboštov, která byla postavena v roce 2001.

Probošta

Od středy bude opět otevřena knihovna. Provoz bude ale velmi omezený

Knihovna Proboštov, autor: Roman Nešetřil

Vzhledem k uvolněním některých vládních opatření zavedených v souvislosti s pandemií koronaviru COVID 19 se ve středu 29. dubna znovu otevře Místní knihovna v Proboštově.   

Bude ovšem nutné dodržovat přísná hygienická a bezpečnostní opatření, proto bude provoz knihovny zatím velmi omezený.

Provozní doba knihovny do odvolání:

Pondělí 13.00 – 16.30

Středa 13.00 – 16.30

Knihovna bude zajišťovat pouze výpůjčku knih a jejich vrácení podle seznamu knih. Všechny ostatní aktivity zatím odpadají. Do budovy Obecního úřadu je vstup hlavním vchodem. Návštěvník knihovny uvede vchodové službě účel návštěvy a je povinen použít dezinfekci rukou, která je umístěna ve vestibulu radnice. Po celou dobu pobytu v budově je nutné mít zakrytá ústa a nos a dodržovat minimální odstup 2 metry od ostatních osob. Do budovy radnice bude vpuštěn vždy jen jeden klient knihovny, ostatní klienti budou čekat venku s dodržením 2 metrových odstupů.

Děkujeme za pochopení.


 
Vytvořeno 28.4.2020 9:27:05 | přečteno 347x | roman.nesetril
 
load