Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Proboštovský rybník leží v centru obce. V přilehlém areálu Pohodlíčko se odehrává většina kulturních akcí v Proboštově. Oblíbené je velké dětské hřiště u rybníka. Rybník je rájem rybářů a milovníků vodního ptactva.

Probošta

Pandemie opět zastavila adventní akce v Proboštově

Předvánoční jarmark 2019

Vážení občané, přátelé, příznivci kultury, vzhledem k velmi nepříznivé pandemické situaci a nově vydaným vládním opatřením není v silách obce za těchto podmínek uspořádat plánované kulturní akce do konce letošního roku.

Jedná se o adventní akce - Slavnostní rozsvícení vánočního stromu, Mikulášskou nadílku a Předvánoční jarmark. Je nám to velmi líto, neboť byl pro vás všechny připraven krásný program a zároveň jsme se těšili na osobní setkání s vámi. Rozsvícení vánočního stromu proběhne v první adventní neděli v 17 hodin, avšak bez programu. O mikulášskou nadílku nepřijdou ani naše děti. Balíčky předáme škole a školce a věříme, že tím uděláme všem dětem radost.

Děkujeme za pochopení. Bc. Jana Životová, starostka obce, Roman Nešetřil, místostarosta.

Vytvořeno 22.11.2021 9:56:21 | přečteno 384x | roman.nesetril
 
load