Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Podatelna Obecního úřadu bude pro veřejnost otevřená v pondělí a ve středu po celý den

Proboštov

S účinností od středy 8. dubna do odvolání bude podatelna Obecního úřadu Proboštov pro veřejnost otevřena takto: Pondělí a středa 8.00 - 12.00; 13.00 - 17.00.

Pro ostatní odbory OÚ zůstávají v platnosti nouzové úřední dny pro veřejnost: Pondělí 14.00 - 17.00; středa 9.00 - 12.00.

Vstup do budovy je možný pouze zadním vchodem po zazvonění na zvonek podatelny. Pohyb po budově radnice je možný pouze se zakrytými ústy a nosem a s použitím ochranných rukavic. Rovněž je nutné dodržovat bezpečný 2 metrový odstup. Prosíme, abyste zvážili, je-li záležitost, kvůli které na úřad přicházíte bezodkladná a nejde-li vyřídit bezkontaktní cestou. Děkujeme za pochopení a ohleduplnost.

Vytvořeno 8.4.2020 9:28:59 | přečteno 62x | roman.nesetril
 
load