Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________ Dominantou centra obce je budova Obecního úřadu Proboštov, která byla postavena v roce 2001.

Probošta

Pojeďte s námi do zábavného parku ve Středních Čechách

Park Mirakulum

Obec Proboštov ve spolupráci s Fan Clubem Valentino Rossi Proboštov pořádá pro občany Proboštova a Přítkova autobusový zájezd do Parku Mirakulum, který se koná v sobotu 27. srpna.

Děti v doprovodu dospělé osoby neplatí za dopravu, cena pro dospělého za dopravu je 100 Kč a je splatná při objednání zájezdu v podatelně OÚ Proboštov. Vstupné (zvýhodněné pro skupiny) si platí každý na místě. Kapacita autobusu je 52 míst, proto neváhejte a zajistěte si místa včas.

PARK MIRAKULUM

Leží nedaleko Milovic ve Středních Čechách. Zábavně naučné atrakce: Vodní svět, lesní město, hrad Mirakulum, farma, tajemné bludiště, obří trampolíny a houpačky, mini ZOO, dětská vesnička, podzemní chodby, dětské dílničky a další. Možnost svezení úzkorozchodným vláčkem na tankodrom Milovice a zde jízdy bojovým vozidlem. Široká nabídka kvalitního občerstvení a oddechových zón. Více o Parku Mirakulum zde: http://mirakulum.cz/

Zájezd do Parku Mirakulum


Vytvořeno 12.5.2022 8:55:12 | přečteno 379x | roman.nesetril
 
load