Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Pojízdná prodejna Pekárny Dubí bude v září jezdit jenom ve středu

Pojízdná prodejna firmy PeDu

Pouze jednou týdně a to ve středu bude pojízdná prodejna firmy PeDu zajíždět do Přítkova. Pro Proboštov se frekvence nemění.

"Abychom mohli jezdit spolehlivě i nadále, je potřeba autíčka vyspravit a připravit na zimu. Po roce nepřetržitého provozu je potřeba poopravit motory, karoserie a celkově zajistit jejich bezpečný a hygienický provoz. Servis si na nás udělal čas od 8. září. Proto od tohoto týdne přicházíme s menším omezením. Obce namísto dvou nebo tří návštěv budeme v září navštěvovat jen jednou týdně. Toto opatření je pouze na dobu nezbytnou pro opravy našich pojízdných prodejen," vysvětluje Petra Müllerová z Pekařství PeDu.

Pro naší obec to v praxi znamená, že k nám oblíbená pojízdná pekárna bude zajíždět po tuto dobu pouze ve středu a to v obvyklé časy. Do Přítkova na parkoviště u MŠ U kočiček od 12.00 do 12.30, do Proboštova na stanoviště u kapličky svatého Antonína pak od 12.35 do 13.05 hodin. Přítkovští tak na nějaký čas přijdou o závozy čerstvého pečiva v pondělí a ve středu. Provozovatel pojízdné prodejny děkuje za pochopení. 

Vytvořeno 7.9.2021 10:41:51 | přečteno 668x | roman.nesetril
 
load