Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Železniční zastávka Proboštov leží na páteřní trati Ústeckého kraje Děčín - Klášterec nad Ohří. Zastavují zde všechny osobní vlaky.

Probošta

Přítkovští dostanou dárek ke Dni dětí. Nové hřiště!

Nové dětské hřiště v Přítkově

Jako dárek k Mezinárodnímu dni dětí bude ve středu 1. června v 10.00 hodin otevřeno nové dětské multifunkční hřiště a oddechový prostor v Přítkově.

Hřiště bylo stavebně dokončeno již na podzim loňského roku, postupně byl ještě doplněn drobný mobiliář. Vzhledem k novému travnímu osevu bylo s otevřením pro veřejnost nutné počkat, až se tráva dostatečně uchytí. Věříme, že se hřiště stane oblíbeným místem pro aktivní odpočinek pro širokou veřejnost.

Hřiště bylo financováno s pomocí Programu Ministerstva pro místní rozvoj ČR s názvem "Podpora rozvoje regionů 2019+. Tento příspěvek činil 1 milion 109 tisíc 956 korun. Z rozpočtu obce byla výstavba dofinancována ve výši 517.759,21 Kč.

Vytvořeno 30.5.2022 11:07:54 | přečteno 256x | roman.nesetril
 
load