Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. __________________________________ Rybník Vápenka v Přítkově mají v oblibě rybáři. Na vlastní nebezpečí je zde možné i koupání.

Probošta

Proboštov zná složení vedení obce pro následující čtyři roky

Proboštov

Poslední dva pondělky rozhodly o novém složení vedení obce Proboštov.

Ustavující zasedání zastupitelstva, které proběhlo v pondělí 17. 10. a 1. veřejné zasedání zastupitelstva obce Proboštov po ustavujícím zasedání zastupitelstva, které proběhlo včera, rozhodlo o novém složení vedení obce pro volební období 2022-2026. Zastupitelé většinově rozhodli takto:

Starostka: Bc. Jana Životová (Nezávislí Proboštov)
Místostarosta: Roman Nešetřil (Nezávislí Proboštov)
Kontrolní výbor - předseda: Jiří Petrželka (Nezávislí Proboštov); členové: Václav Polák (Nezávislí Proboštov), Stanislav Jordán
Finanční výbor - předseda: Ing. Václav Betka; členové: Blanka Gaislerová (Nezávislí Proboštov), Ing. Tomáš Minařík (Nezávislí Proboštov)
Složení zastupitelstva obce: Bc. Jana Životová, Roman Nešetřil, Jiří Petrželka, Václav Polák, Ing. Tomáš Minařík, Blanka Gaislerová (všichni Nezávislí Proboštov), Ing. Václav Betka, Stanislav Jordán (oba Chceme žít Proboštovem), Alenka Antošová (KDU-ČSL)

Vytvořeno 25.10.2022 13:58:47 | přečteno 627x | roman.nesetril
 
load