Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Rybník Jaroslav uprostřed Panského lesa slouží jako chovný rybník. Je oblíbeným místem k procházkám a relaxaci.

Probošta

Proboštovská knihovna nabízí kurzy angličtiny pro děti

Místní knihovna Proboštov

Místní knihovna Proboštov nabízí kurzy "Angličtina pro děti". Jedná se o 10 lekcí trvajících 60 minut za celkovou cenu 1640 Kč.

Počet dětí ve skupině je minimálně 3 a maximálně 8. Kurzy by byly jednou týdně v odpoledních hodinách. Lektorka by vytvořila 3 skupiny podle věku účastníků, každá by měla vždy hodinu týdně. Její podmínkou je naplnit všechny 3 vyučovací hodiny v týdnu.

Lektorka je Mgr. Lenka Zichová, pracuje jako OSVČ lektorka a překladatelka anglického a německého jazyka od roku 2010. Předtím vyučovala na gymnáziu v Mostě, na obchodní akademii a VOŠ v Litoměřicích a na základní škole v Mostě.

Lekce mohou začít kdykoliv po naplnění kurzu. Zájemci se mohou přihlásit u paní knihovnice Markéty Procházkové, buď osobně v knihovně (pondělí a středa 8.00 - 11.00; čtvrtek 14.00 - 17.00), e-mailem na adrese: info@knihovnaprobostov.cz; nebo telefonicky na čísle: 774542151.

Knihovna v Proboštově v příštím roce rozšíří otevírací dobu i spektrum služeb

Vytvořeno 10.1.2023 10:59:08 | přečteno 157x | roman.nesetril
 
load