Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _______________________________ Rybník Jaroslav uprostřed Panského lesa slouží jako chovný rybník. Je oblíbeným místem k procházkám a relaxaci.

Probošta

Proboštovský lesopark: Nové herní prvky i řádění vandalů

Dětské hřiště v lesoparku

Na základě četných žádostí návštěvníků lesoparku bylo v uplynulých dnech rozšířeno zdejší dětské hřiště.

K houpačkám a tzv. čarodějnici tak přibyly prolézací kůly a lanový chodníček. Všechny prvky mají jako základní stavební materiál použité akátové dřevo. Věříme, že si děti nových prvků dosyta užijí.

S přibývajícími venkovními teplotami přibývají také projevy vandalismu v naší obci. Naposledy došlo k poničení lavičky a herních cedulí pro děti v lesoparku. Vzniklá škoda dosahuje přibližně 40 tisíc korun.

Poničená herní cedule 

Prosíme všechny, kdo zaznamenají podobnou nekalou činnost, aby ihned informovali ve všední dny Obecní policii Proboštov na telefonech: 720201187 nebo 725062699, ve večerních hodinách a o víkendech a svátcích Policii ČR, obvodní oddělení Trnovany na tel: 974440600. Děkujeme!

Poničená lavička

Vytvořeno 7.6.2023 15:47:00 | přečteno 144x | roman.nesetril
 
load