Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________ Dominantou centra obce je budova Obecního úřadu Proboštov, která byla postavena v roce 2001.

Probošta

Proboštovští posílají pomoc postiženým oblastem

Pomoc Hodonínsku

Potřebný materiál na Hodonínko, finanční pomoc do Stebna u Kryr. To je pomoc obce i občanů Proboštova oblastem postiženým v minulém týdnu ničivými přírodními vlivy.

Proboštovská část sdružené materiální pomoci Hrobu, Dubí, Novosedlic a Proboštova tornádem postiženému Hodonínsku byla ve středu 30. června odpoledne naložena jako první. Podle ohlasů od dalších účastníků jsme u nás v Proboštově shromáždili nejvíce potřebných věcí ze všech čtyřech zúčastněných měst a obcí. Auto s nářadím, stavebními kolečky, ochrannými pomůckami, repelenty, dezinfekčními prostředky, jednorázovými jídelními potřebami, chemickým WC a dalšími věcmi vyrazí do Hodonína z Hrobu ve čtvrtek ráno.

Ve středu odpoledne pak zastupitelé Proboštova schválili finační dar obce Proboštov městu Kryry na obnovu poničené místní části Stebno ve výši 100 tisíc korun. Podobně jako v případě materiální pomoci se i zde mohou připojit občané se svými příspěvky na transparentní účet pro oběti přírodního neštěstí ve Stebně, kde je zatím shromážděno něco přes 2 miliony korun. 

Pokud chcete přispět do Stebna:
číslo účtu: 2101141282/2010
zpráva pro příjemce: Tornádo
IBAN: CZ8420100000002101141282
SWIFT: FIOBCZPPXXX

Pomoc Hodonínsku

Materiální pomoc tornádem postiženému Hodonínsku v Proboštově.
Pomoc Hodonínsku

Pomoc Hodonínsku

 
Pomoc Hodonínsku

Pomoc Hodonínsku

 
Pomoc Hodonínsku

Pomoc Hodonínsku

 
Pomoc Hodonínsku

Pomoc Hodonínsku

 
 
Vytvořeno 30.6.2021 16:21:57 | přečteno 343x | roman.nesetril
 
load