Obec Proboštov

Obec Proboštov

Dobrý den. Jsem Probošt Antonín. Vítám vás v krásné obci Proboštov, jíž jsem před dávnými lety dal jméno. Dodnes nad Proboštovem držím ochrannou ruku a sloužím jako dobrý duch a maskot obce. Věřím, že se vám u nás bude opravdu líbit. _____________________________________ Místní část Přítkov je oblíbenou lokalitou pro individuální výstavbu rodinných domů. Velkou devizou je klid, poloha těsně pod Krušnými horami a krásný výhled na panorama Českého Středohoří.

Probošta

Prodej novin a časopisů na proboštovské poště končí. V pátek bude zkrácena otvírací doba

Pošta Partner Proboštov

Ke konci letošního roku bohužel končí prodej denního tisku a časopisů na pobočce Pošty Partner v Proboštově.

Česká pošta nadále přestala pro pobočky Partner tuto službu zajišťovat. Obec Proboštov nemá povolenou obchodní činnost, proto nemůže tuto službu převzít na svá bedra. Přes veškerou snahu vedení obce se nepodařilo prosadit, aby pro Proboštov Česká pošta udělala výjimku ve svém rozhodnutí. Zástupci distribučních firem tiskovin (PNS a Mediaprint Kapa) budou kontaktovat další prodejce v obci s nabídkou převzetí prodeje novin a časopisů.

Ve čtvrtek 22. prosince bude z provozních důvodů zkrácena otvírací doba Pošty Partner Proboštov na 8.00 – 12.00 hodin. V pátek 23. 12 i mezi svátky (úterý 27. 12. – pátek 30. 12.) bude proboštovská pošta otevřená pro veřejnost dle normální otvírací doby, tedy 8.00 – 12.00; 13.00 – 15.30; 16.00 – 17.00 hodin. Děkujeme za pochopení.


Vytvořeno 19.12.2022 11:54:26 | přečteno 213x | roman.nesetril
 
load